off road 10 days

Dla podróżnych, udających się na wakacje z dziećmi mamy do zaoferowania specjalne oferty, w których uwzględniamy potrzeby najmłodszych obieżyświatów. W tym celu optymalizujemy i dostosowujemy oferty pod kątem dzieciaków oraz preferencji i uwag rodziców tak, aby zarówno dzieci, jak dorośli bawili się w Gruzji doskonale.

Priorytetem w tej sytuacji jest dla nas bezpieczeństwo oraz przystosowanie programu wycieczek do możliwości dzieci, przede wszystkim z uwzględnieniem ich wieku. Dlatego też programy wyciek dla najmłodszych urozmaicamy szeregiem atrakcji, takich jak wizyty w aquaparku, wycieczki nad jezioro połączone z piknikiem na łonie natury, czy też różnego rodzaju warsztaty (np. z wypieku gruzińskiego chleba oraz robienia czurczcheli – najpopularniejszego gruzińskiego łakocia) – czyli wszystko to, co będzie stanowić nową przygodę i świetną zabawę, przywołującą uśmiech na twarzy nawet najbardziej wymagającego małego podróżnika.

Jeśli pragniecie Państwo przyjechać do Gruzji z dzieckiem, prosimy o kontakt z nami – gwarantujemy, że odpowiemy na wszelkie pytania, rozwiejemy ewentualne wątpliwości oraz przede wszystkim – wspólnie zastanowimy się nad programem, który zapewni niezapomnianą przygodę nie tylko Wam, ale też Waszym pociechom :)

Komentowanie jest wyłączone.