Gruzja na życzenie

Zapraszamy na naszą nową stronę WWW.GEORGIAADVENTURECLUB.COM

Gruzja regiony Gruzja na życzenie

Tym, co wyróżnia naszą firmę jest elastyczność oraz indywidualne podejście do każdego klienta. Oprócz gotowych programów oferujemy organizację wycieczek na zamówienie dla grup indywidualnych, w których dostosujemy plan wycieczki do Waszych potrzeb oraz uwzględnimy wszystkie Wasze życzenia. Wyprawa do Gruzji ma być niezapomnianą przygodą i ze swojej strony dołożymy wszelkich starań, aby tak właśnie się stało – i to właśnie z myślą o Was przygotowaliśmy ofertę „Gruzja na życzenie”.

Co w niej można znaleźć?

  • Wycieczkę dopasowaną do konkretnych terminów podróży, zaplanowaną z uwzględnieniem połączeń lotniczych z Polski do Gruzji i z Gruzji do Polski.
  • Rezerwację noclegów w dowolnym standardzie, od hosteli i agroturystyk po ekskluzywne hotele. Każda z naszych baz noclegowych jest sprawdzonym miejscem, gwarantującym komfortowy odpoczynek, dobre jedzenie i przyjazną atmosferę.
  • Przygotowanie planu podróży po wcześniejszym dokładnym omówieniu z klientem tego, jakie atrakcje w Gruzji najbardziej go interesują oraz tego, co oczekuje po wyprawie.
  • Zapewniony bezpieczny i profesjonalny transport sprawdzonymi samochodami, z kierowcami, z którymi współpracujemy już od lat i którzy płynnie porozumiewają się po polsku, angielsku oraz rosyjsku.
  • Opiekę doświadczonych polskich przewodników, którzy od lat mieszkają w Gruzji i znają ten kraj od podszewki, bądź gruzińskich przewodników doskonale znających swój kraj i płynnie mówiących po polsku.
  • Przygotowanie planu podróży koncentrującego się na konkretnej tematyce. Coś dla siebie znajdą więc osoby mające ochotę na trekking po Kaukazie, off-road jeepami, wakacje na końskim grzbiecie lub też ci, którzy preferują zwiedzanie winnic i marzą o wzięciu udziału w winobraniu.
  • Dodatkowo każdy program może zostać wzbogacony o wycieczki fakultatywne, takie jak wycieczka jeepami do kanionu Truso, wycieczka jeepami do Szatili, trekking pod wodospady w Parku Lagodeki, wyjazd jeepami do Parku Narodowego Waszlowani, rajd konny po stepach i wiele wiele innych (więcej informacji w zakładce LINK).
  • Na życzenie klientów możemy wzbogacić ofertę o szereg różnorodnych atrakcji, takich jak pokaz tradycyjnych gruzińskich tańców podczas kolacji w Tbilisi, wieczorne supry z udziałem miejscowych zespołów bądź z występem gruzińskiego chóru, pokaz wyrabiania i degustacja lokalnych serów, warsztaty wypieku tradycyjnego chleba oraz wyrobu gruzińskiego przysmaku – czurczcheli.
  • Oferujemy również możliwość organizacji raftingu, paraglidingu, lotów helikopterem.

Skorzystanie z indywidualnie ułożonej wycieczki nie musi obejmować całego pobytu w Gruzji. Proponujemy także wycieczki jedno- i kilkudniowe. Turyści są odbierani ze swojego aktualnego miejsca pobytu i dowożeni do konkretnego zabytku, miasta, regionu.

 

 

 

Komentowanie jest wyłączone.