OBSŁUGA BIUR PODRÓŻY :

Firma Georgia Adventure Club cieszy się wieloletnim doświadczeniem w kompleksowej obsłudze biur turystycznych z Polski. Zajmujemy się wszelkimi aspektami organizacji wycieczek – poczynając od ułożenia programu podróży, rezerwacji noclegów w hotelach i agroturystykach, a na zapewnieniu wykwalifikowanych przewodników oraz podstawieniu sprawdzonych środków transportu (autokary, busy, minibusy, samochody terenowe) z doświadczonymi kierowcami kończąc.

Naszą przewagą jest to, że działamy na miejscu – od wielu lat na stałe mieszkamy w Gruzji, dzięki czemu doskonale znamy jej specyfikę, panujące tu realia, oraz co najważniejsze – żaden zakątek tego kraju nie jest nam obcy. Posiadane doświadczenie pozwala nam układać sprawdzone, wydajne i nasycone atrakcjami plany podróży z najbardziej optymalnymi trasami dojazdów, dzięki czemu zobaczycie możliwie najwięcej atrakcji bez zbędnego marnowania czasu. W przeciwieństwie do innych biur podróży nasze wycieczki nie polegają na jednodniowych wypadach z bazy noclegowej w Tbilisi, podczas których całe dnie marnuje się w drodze i nie starcza czasu na realne zwiedzanie Gruzji. W kraju tym jest wiele regionów, które warte są tego, aby poświęcić im więcej uwagi, dlatego też ze wszystkimi naszymi wycieczkami zostajemy na noc w Kachetii, Kazbegi, Tuszetii, Chewsuretii czy Mestii, gdzie pokazujemy wyjątkowe miejsca, niemożliwe do obskoczenia w jeden dzień.

Nasze biuro zajmuje się obsługą wszystkich rodzajów grup – zarówno małych, jak i dużych. Co się jednak tyczy liczby osób, ze względu na logistykę i bazę hotelową sugerujemy grupy 24-, 28-osobowe, dla których mamy ułożone bardzo ciekawe programy, które pozwolą na lepsze poznanie Gruzji. Bardziej rekomendujemy jednak organizację wycieczek dla mniejszych, na przykład 16-osobowych grup, którym możemy zaproponować zdecydowanie atrakcyjniejszy program zwiedzania.

Jak pisaliśmy już wcześniej, specjalizujemy się również w organizacji transportu. Jesteśmy partnerem jednej z największych firm transportowych w Gruzji. Dysponujemy nowymi, wysokiego standardu autokarami, busami, minibusami oraz samochodami terenowymi. Wszystkie nasze pojazdy są regularnie serwisowane i ubezpieczone, a w razie awarii gwarantujemy podstawienie zastępczego środka transportu. Ponadto współpracujemy wyłącznie z wykwalifikowanymi kierowcami, którzy doskonale znają Gruzję i władają językiem angielskim bądź rosyjskim.

Jeśli Państwa firma ma już własne programy oraz posiadają Państwo doświadczenie w organizowaniu wyjazdów do Gruzji, oferujemy naszą pomoc w aktualizacji gotowych ofert. Gruzja rozwija się bardzo dynamicznie, a związku z tym, że znajdujemy się na miejscu, śledzimy wszystkie zmiany na bieżąco. Dzięki temu zawsze jesteśmy w stanie zaproponować nowe trasy oraz atrakcje. Ponadto, współpracujemy z wieloma sprawdzonymi hotelami oraz z jedną z największych firm transportowych w kraju, dzięki czemu sami jesteśmy w stanie zaproponować współpracę na lepszych warunkach.

Przede wszystkim zachęcamy do kontaktu z nami – wtedy osobiście będziemy mogli odpowiedzieć na wszystkie możliwe pytania.

Komentowanie jest wyłączone.