GRUZJA NA ŻYCZENIE :

Tym, co wyróżnia naszą firmę jest elastyczność oraz indywidualne podejście do każdego klienta. Oprócz gotowych programów oferujemy organizację wycieczek na zamówienie dla grup indywidualnych, w których dostosujemy plan wycieczki do Waszych potrzeb oraz uwzględnimy wszystkie Wasze życzenia. Wyprawa do Gruzji ma być niezapomnianą przygodą i ze swojej strony dołożymy wszelkich starań, aby tak właśnie się stało – i to właśnie z myślą o Was przygotowaliśmy ofertę „Gruzja na życzenie”.

Co w niej można znaleźć?

  • Wycieczkę dopasowaną do konkretnych terminów podróży, zaplanowaną z uwzględnieniem połączeń lotniczych z Polski do Gruzji i z Gruzji do Polski.
  • Rezerwację noclegów w dowolnym standardzie, od hosteli i agroturystyk po ekskluzywne hotele. Każda z naszych baz noclegowych jest sprawdzonym miejscem, gwarantującym komfortowy odpoczynek, dobre jedzenie i przyjazną atmosferę.
  • Przygotowanie planu podróży po wcześniejszym dokładnym omówieniu z klientem tego, jakie atrakcje w Gruzji najbardziej go interesują oraz tego, co oczekuje po wyprawie.
  • Zapewniony bezpieczny i profesjonalny transport sprawdzonymi samochodami, z kierowcami, z którymi współpracujemy już od lat i którzy płynnie porozumiewają się po polsku, angielsku oraz rosyjsku.
  • Opiekę doświadczonych polskich przewodników, którzy od lat mieszkają w Gruzji i znają ten kraj od podszewki, bądź gruzińskich przewodników doskonale znających swój kraj i płynnie mówiących po polsku.
  • Przygotowanie planu podróży koncentrującego się na konkretnej tematyce. Coś dla siebie znajdą więc osoby mające ochotę na trekking po Kaukazie, off-road jeepami, wakacje na końskim grzbiecie lub też ci, którzy preferują zwiedzanie winnic i marzą o wzięciu udziału w winobraniu.
  • Dodatkowo każdy program może zostać wzbogacony o wycieczki fakultatywne, takie jak wycieczka jeepami do kanionu Truso, wycieczka jeepami do Szatili, trekking pod wodospady w Parku Lagodeki, wyjazd jeepami do Parku Narodowego Waszlowani, rajd konny po stepach i wiele wiele innych (więcej informacji w zakładce LINK).
  • Na życzenie klientów możemy wzbogacić ofertę o szereg różnorodnych atrakcji, takich jak pokaz tradycyjnych gruzińskich tańców podczas kolacji w Tbilisi, wieczorne supry z udziałem miejscowych zespołów bądź z występem gruzińskiego chóru, pokaz wyrabiania i degustacja lokalnych serów, warsztaty wypieku tradycyjnego chleba oraz wyrobu gruzińskiego przysmaku – czurczcheli.
  • Oferujemy również możliwość organizacji raftingu, paraglidingu, lotów helikopterem.

Skorzystanie z indywidualnie ułożonej wycieczki nie musi obejmować całego pobytu w Gruzji. Proponujemy także wycieczki jedno- i kilkudniowe. Turyści są odbierani ze swojego aktualnego miejsca pobytu i dowożeni do konkretnego zabytku, miasta, regionu.

Komentowanie jest wyłączone