Nasza firma

Zapraszamy na nową stronę —>  WWW.GEORGIAADVENTURECLUB.COM

Nasze biuro turystyczne zostało założone w Gruzji przez grupę profesjonalistów oraz pasjonatów tego kraju. Cieszymy się wieloletnim doświadczeniem w organizowaniu profesjonalnych wycieczek do wszystkich zakątków Gruzji dla klientów indywidualnych, zorganizowanych grup oraz wyjazdów integracyjnych dla firm. Możemy się pochwalić nie tylko wysokim uznaniem w branży (jesteśmy podwykonawcą największych firm turystycznych z Polski), ale przede wszystkim wśród samych klientów, którym już od lat lat zapewniamy doskonałą przygodę i dostarczamy niezapomnianych wrażeń w samym sercu Kaukazu.

Nasza flota

Gwarantujemy profesjonalne podejście oraz poczucie bezpieczeństwa bez względu na cel i długość podróży. Nasza firma dysponuje nowymi, wysokiego standardu autokarami, busami, minibusami oraz samochodami terenowymi. Wszystkie nasze auta są regularnie oddawane na przeglądy techniczne i ubezpieczone (co jest w Gruzji rzadkością, gdyż nie jest to obowiązkowe – jeśli nie wierzycie, popytajcie!). Bezpieczeństwo na gruzińskich drogach jest dla nas priorytetem, dlatego współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi, profesjonalnymi kierowcami posiadającymi wieloletnie doświadczenie i doskonale znającymi Gruzję. Przewóz osób to zajęcie wymagające nie tylko odpowiedzialności i doskonałej organizacji, ale również sporych umiejętności interpersonalnych, dlatego też nasi kierowcy biegle porozumiewają się w języku angielskim i rosyjskim, a wszystkich ich cechuje otwartość i życzliwość.

Nasi przewodnicy

Nasz zespół stanowią wyłącznie profesjonaliści – Gruzini oraz Polacy, związani z Gruzją od lat, znający ją jak własną kieszeń i mieszkający tu na stałe. Jako przewodników zatrudniamy przede wszystkim Gruzinów, którzy wiedzą o Gruzji wszystko, i co najważniejsze – płynnie mówią po polsku (najczęściej są to osoby, które studiowały lub przebywały przez dłuższy czas w Polsce). Polacy w naszej ekipie to doświadczeni przewodnicy, pasjonujący się historią, kulturą tego kraju. Mieszkają oni w Gruzji od lat, dzięki czemu rozumieją jej współczesność, są na bieżąco z życiem codziennym, a przede wszystkim – kochają Gruzję!

Baza noclegowa

>Zapewniamy noclegi zadowalające wszelkie gusta i spełniające wszystkie wymagania. Dysponujemy bazą sprawdzonych hoteli o bardzo dobrym standardzie oraz przytulnych agroturystyk, pełnych lokalnego folkloru i oferujących wachlarz pysznych, regionalnych specjałów domowej roboty. Często ich właściciele to zaprzyjaźnione z nami osoby, które ugoszczą Was iście po gruzińsku: ucztą, śpiewem, garścią barwnych toastów i opowieści.
> Bardziej wymagającym klientom oferujemy noclegi w ekskluzywnych, 4- i 5-gwiazdkowych hotelach, spełniających najwyższe oczekiwania.
> Ponadto, dysponujemy dziesięcioma apartamentami o europejskim standardzie, z widokiem na góry i morze (nieopodal ul. Lecha i Marii Kaczyńskich przy nadmorskim bulwarze) oraz oddajemy Wam do dyspozycji naszego rezydenta, który zadba o wszystko na miejscu.

Komentowanie jest wyłączone.